BEZ LITOŚCI

.

BEZ LITOŚCI

dla słabych pomysłów

BEZ LITOŚCI

dla słabych pomysłów

BEZ LITOŚCI

dla słabych pomysłów

Tworzymy koncepcje miejsc i produktów, opracowujemy  strategie marketingowe, projektujemy, programujemy, piszemy, komentujemy, administrujemy, prowadzimy Social Media, zapewniamy dobry PR i reagujemy na czarny, ustawiamy kampanie reklamowe, drukujemy, robimy zdjęcia, animacje, spoty & MORE.

Jesteśmy Waszą prawą ręką i tą samą półkulą!

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Współpraca z nami jest elastyczna i dopasowana do Twoich priorytetów.

ANALOG czyli wszystko, co możesz wziąć do ręki,  mierzalne, dotykalne i produkowalne na szeroką i nieszeroką skalę. Ulotki, wizytówki, opakowania, szyldy, neony, teczki, papiery firmowe, materiały POS, karty menu.
Zaprojektujemy look i wprawimy drukarnie w ruch.

DIGITAL czyli obszar rozwiązań cyfrowych, elektronicznych i internetowych widocznych na ekranach małych i dużych. Kreacja stron www, animacji czy aplikacji, ale również projekty graficzne do wykorzystania w Social Mediach i kampaniach reklamowych. W ramach Digitala opiekujemy się również profilami Facebook czy Instagram. Od warstwy słownej, zdjęciowej i obrazkowej po reklamową.

W GASTRO CONCEPTS wykorzystujemy nasze ponad 15 letnie doświadczenie w obsłudze klubów, kawiarni i restauracji. Od hipsterskich knajpek, po elegancję białych obrusów. Marzysz o własnej restauracji? Chcesz rozwiać wszelkie obawy lub nie wiesz „jak się za to zabrać”? My wiemy! I chętnie wesprzemy Cię w tym pomyśle.
Od nazwy, strategii marketingowej i komunikacyjnej, wyposażenia w identyfikację, po prowadzenie kanałów komunikacyjnych i produkcję niezbędnych materiałów.

RELATIONS / PR wszelkie sprawy ludzkie, międzyludzkie i społecznościowe, które mają pojawić się w mediach.

Informacja o nowych miejscach, produktach czy projektach, powinna ujrzeć światło mediów i dotrzeć do tych, których wiadomość ta pobudzi do działania – odwiedzin, zakupów czy subskrypcji.

Jak Cię piszą, tak Cię widzą!
OPINIE – unikatowa na rynku usługa administrowania komentarzy i opinii gości publikowanych na Google Maps, Tripadvisor i Facebook. Najważniejsze to nie pozostawić żadnego komentarza bez odzewu!
Aż 94% użytkowników Tripadvisora czyta komentarz restauracji do zamieszczonej opinii i często na tej podstawie podejmuje decyzje o wyborze miejsca!

Nie pozwól, by brak odzewu na komentarz zniechęcił gości do odwiedzin! Naszą ofertę moderacji komentarzy znajdziesz tutaj >>>klik>>>

ADVISORY – chesz pogadać i skonsultować swoje plany i pomysły? Tu wkracza nasz doradczy team kreatywny, który niezobowiązująco podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w kontekście Twoich priorytetów i planowanych działań.

Nie wahaj się – opinia nic nie kosztuje!

Bądźmy in touch