DelBaści w konsorcjum


Po wielu miesiącach owocnej współpracy z trójmiejskimi teamem kreatywnych zespołów narodziło się Portobello Group. Portobello jest firmą, wokół której skupione jest kilka obiektów eventowych, restauracji oraz firm producenckich i PR. W ramach świadczonych usług PB oferuje organizacje lub wsparcie organizacyjne mniej i bardziej formalnych przedsięwzięć – bankiety, kolacje, pokazy mody, pokazy multimedialne, spektakle teatralne i taneczne, koncerty, wystawy, spotkania integracyjne i wiele innych ­aktywności firmowych.

www.portobellogroup.pl

DAWID WOLIŃSKI jeszcze bardziej DELICIOUS ; )

Dawid Woliński powierzył naszemu Domowi Kreatywnemu stworzenie zupełnie nowego serwisu internetowego. Strona została oparta o minimalistyczny koncept nawiązujący do kreacji projektanta. Jest to obecnie jeden z najnowocześniejszych serwisów internetowych polskich projektantów mody.
www.dawidwolinski.com

Magiczna Cegielnia Rzucewo…

„Ja chcę tu mieszkać” tak twierdził niemal każdy z gości Wielkiej Majówki 2012, eventu, który DelBaści wraz z Portobello Group zrealizowali w pełnym magii i niepowtarzalnego uroku miejscu, w którym historia łączy się ze sztuką i zapierającą dech w piersiach panoramą Zatoki Puckiej. Jako gwiazdy wieczoru wystąpili między innymi: BRODKA oraz Novika z zespołem Lovefinders.

 

DelBaści w Fabryce BATYCKI!

Jako prequel do powstania Portobello Group zajęliśmy się obsługą PRową wydarzeń Warsztat Art & Busiess Meetings realizowanych w Fabryce Batycki.

Fabryka Batycki to unikatowa, industrialna przestrzeń blisko centrum Gdańska, oferująca możliwość ­organizacji niestandardowych spotkań i przedsięwzięć towarzyskich.
Ze względu na charakter przestrzeni istnieje wiele możliwości aranżacji wnętrza, jako miejsca przystosowanego do organizacji ekskluzywnych, zamkniętych kolacji, pokazów, koncertów, bankietów i innych ­aktywności firmowych.

Rok 2012