MUSIC, MUSIC, MUSIC…& MORE

Lotto Music

Zespół Bastardów pod parasolem Portobello Group miał przyjemność po raz kolejny stworzyć graficzne i komunikacyjne oblicze letniej edycji Lotto Music.

W ciągu trwającego blisko 2 miesiące święta muzyki i zabawy przy zachodach słońca odbyły się koncerty, występy DJów, live acty i artystyczne show. SKIN, BOB SINCLAR, SEAN PAUL, TYGA, GUS GUS to czołowi zagraniczni goście, którzy byli obecni na plażowej scenie, jak również szerokie grono polskich artystów, m.in. Kayah, Hey, Curly Heads, Afromental, Fisz Emade.

Lipiec / sierpień 2015

The View – like no other!

Bezapelacyjnie najlepszy widok w mieście! Dzięki zaangażowaniu Portobello w produkcję wydarzeń muzycznych, udało nam się zilustrować kilkadziesiąt najważniejszych imprez.

Czerwiec, 2015

AleGloria ponownie pod naszymi skrzydłami

Panta rhei jak mawiają… od września z przyjemnością wspieramy działania marketingowe restauracji Magdy Gessler w Warszawie: AleGloria, Polka, Kuchnia Warszawska oraz Polka w Łodzi.

Wrzesień, 2015

 

Muzyczne szaleństwo w Madonnie di Campiglio

 

Snow Music Show to nic innego jak fuzja muzyki i sportu w najlepszym wydaniu! Jest to impreza dla ludzi z pasją do nart i dobrej zabawy. Organizator wydarzenia – firma BFC od wielu lat udowadnia, że to połączenie jest jak najbardziej możliwe. A dzięki zaangażowaniu Portobello tegoroczna edycja wzniosła się na zupełnie nowy, wyższy poziom zabawy. Dzięki Bastardom, tradycyjnie wszystko pięknie wyglądało i o SMSie donosiły największe media.

Grudzień, 2015